Ubytování Tampl se nachází v malebné vesnici Merboltice, památkové zóně,spadající do CHKO České středohoří.
Samostatně stojící chalupa je obklopena prostorným pozemkem se vzrostlými stromy.
Kamenná terasa u domu nabízí příjemné venkovní posezení s pěkným výhledem na protější Kamennou hůru. Na terase je možné si přípravit jídlo na grilu nebo ohništi.
V přízemí budovy se nachází společná,plně vybavená kuchyňka,společenská místnost s kamny na dřevo,
WC a sprchový kout.

 

V horním patře jsou pro Vás připravené dva tří lůžkové apartmány s možností přistýlky. Oba apartmány disponují vlastní koupelnou se sprchovým koutem a WC.
Ubytování je vhodné především pro rodiny či skupiny přátel,kteří ocení zdejší klid,zachovalou architekturu roubených domů a krásnou přírodu.V obci funguje kozí farma, kde si můžete koupit mlékárenské výrobky v bio kvalitě.

 

 

 

Turistické zajímavosti v nejbližším okolí: místní rozhledna Strážný vrch,přírodní rezervace Kamenná Hůra,Bobří soutěska,Buková hora s Humboldtovou vyhlídkou.

 

Uvnitř objektu je zakázáno kouřit.
Mazlíčci povoleni.
Parkování pro dvě osobní auta přímo u objektu.
Ceník: 350 kč/os./noc
Minimální délka pobytu 2 noci.
Slevy u dlouhodobých pobytů.

 

Kontakt: Jiří Dohnal
+420/777 631 315
Tesarsky.dvur@seznam.cz

 

for English speaking
Kamila Skalníková
+420/775 291 222

 

Projekt  „ Ubytování ve vesnické památkové zóně Merboltice“  byl spolufinancován z Programu rozvoje  venkova z alokace SCLLD MAS Labské skály na období 2014-2020 -  výzvy č. 1 MAS Labské skály a  projekt „Rozvoj ubytovacího objektu“ byl spolufinancován  z Programu rozvoje venkova  z alokace SCLLD MAS Labské skály na období 2014-2020 - výzvy č. 3 MAS Labské skály.